Kjo video me Ramosin, është më e klikuara në Youtube – Lajmi.net
Kjo video me Ramosin, është më e klikuara në Youtube
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:58, 6 December 2018
Sergi Ramos tashmë është i njohur për ndërhyrjet e tij brutale ndaj lojtarëve kundërshtar.

Sergio Ramos është lojtari më i ndëshkuar në botë me kartonë, pasi ndërhyrjet e tij në të shumtën e rasteve kanë lënë lojtar të lënduar.

Rasti më i freskët është ai në Ligën e Kampionëve, ku spanjolli i nxori krahun Mohamed Salahut në finale, përcjell “lajmi.net”.

Për të gjitha ato ndërhyrje, një kanal gjerman ka postuar një video në Youtube, e që ka marr hiq më pak se 24 milionë klikime.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën në versionin gjerman, e që është tejet qesharake. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO