Kjo deklaratë e Ancelottit do ta gëzojë Wengerin – Lajmi.net
Kjo deklaratë e Ancelottit do ta gëzojë Wengerin
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:01, 14 February 2017
Carlo Ancelotti ka lavdëruar punën e Arsene Wenger te Arsenali.

Të dy këta trajner nesër do të përballen mes vete në kuadër të Ligës së Kampionëve, në ndeshjen Bayern Munich.

“Wenger me punë ka ndërtuar një identitet. Ai aplikon një futboll të mirë dhe kam respekt të madh me punën e tij që bën te Arsenali”, ka deklaruar Ancelotti, përcjell lajmi.net.

Duke folur për ndeshjen, Ancelotti ka deklaruar se skuadra e tij kërkon rezultat pozitiv, si në Ligën e Kampionëve ashtu edhe në të gjitha garat.

“Qëllimi ynë është të arrijmë më të mirën, në të gjitha garat”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO