KB Peja – Sigal Prishtina, ja çfarë po bëjnë Plisat (VIDEO) – Lajmi.net
KB Peja – Sigal Prishtina, ja çfarë po bëjnë Plisat (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 17:16, 19 February 2017
Tifozët e Sigal Prishtinës, Plisat, janë mbledhur në zyrat e fun klubit, për t’u nisur të organizuar për në Mitrovicë, për të mbështetur skuadrën e tyre në finalen e Kupës së Kosovës ndaj KB Pejës, ndeshje kjo që nis nga ora 19:30.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble