Karikatura e ditës (FOTO) – Lajmi.net
Karikatura e ditës (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 15:00, 19 May 2017
Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku pjesë e saj janë fanellat e reja të edicionit 2017/18.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bayern Munich

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush