Kalon zemërimi i tifozëve pas largimit të Buffon, Juve transferon top-futbollistin e Premierligës – Lajmi.net
Kalon zemërimi i tifozëve pas largimit të Buffon, Juve transferon top-futbollistin e Premierligës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:52, 17 May 2018
Sipas mediave italiane, Can është gati të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me Juven.

Juventus është pranë një transferimi interesant.

Bardhezinjtë janë afër synimit të transferojnë Emre Can nga Liverpool, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave italiane, Can është gati të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me Juven.

Ai do të transferohet me parametra zero, pasi që i skadon kontrata me klubin nga “Anfield”. /Lajmi.net/

Image result for emre can liverpool

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO