Juventus – Tottenham, formacionet e super ndeshjes në Torino – Lajmi.net
Juventus – Tottenham, formacionet e super ndeshjes në Torino
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:17, 13 February 2018
Juventus dhe Tottenham ndeshen sonte në Ligën e Kampionëve.

Juventus pret Tottenhamin sonte në ndeshjen e parë të fazës eliminatore në Ligën e Kampionëve.

“Tuttosport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

JUVENTUS (4-3-3): Buffon; De Sciglio, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Sturaro; Douglas Costa, Higuain, Mandzukic.

TOTTENHAM (4-2-3-1): Lloris; Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies; Dier, Dembele; Eriksen, Alli, Son; Kane. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble