Juventus prezanton fanellën e parë për sezonin e ri – Lajmi.net
Juventus prezanton fanellën e parë për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:48, 15 May 2018
Kjo do të jetë fanella e re e Juventusit për sezonin e ri.

Juventus ka prezantuar sot fanellën e parë për sezonin e ri.

Skuadra kampione nga Serie A ka publikuar sot fotografitë e para të uniformës kryesorë për edicionin e ri.

“Adidas” kësaj radhe ka ndryshuar shiritët e zinj duke i bërë më të trashë, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, në pjesën e pasme dominon ngjyra e bardhë. /Lajmi.net/

juve-maglia-2-2-1400x840 juve-maglia-2-1400x840juve-maglia-4-1400x840

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO