Joshua befason tifozët me kundërshtarin e ri – Lajmi.net
Joshua befason tifozët me kundërshtarin e ri
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:09, 19 December 2017
Kampioni i botës në kategorinë e rëndë në boks, Anthony Joshua mirëpret një duel me Tyson Furyn.

Anthony Joshua është i gatshëm për një meç me Tyson Furyin.

Kampioni i botës në kategorinë e rëndë në boks ka thënë se mirëpret një duel me Furyn, nëse kundërshtari rikthen formën e mirë fizike.

“Fury? Unë jam gati, ai duhet të kthehet në formë dhe do të takohemi”, deklaroi Joshua. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Anthony Joshua, Tyson Fury

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper