Ja sa milionë euro do t’i shpenzojë Manchester United në janar – Lajmi.net
Ja sa milionë euro do t’i shpenzojë Manchester United në janar
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:26, 4 December 2017
Jose Mourinho do të ketë në dispozicion 80 milionë euro për të shpenzuar në afatin kalimtar të janarit.

Manchester United mund të sjellë emra të mëdhenj në afatin kalimtar të janarit, pasi drejtuesit e klubit i kanë bërë gati një buxhet të madh për transferime trajnerin portugez.

‘The Sun’ ka shkuar se drejtuesit e klubit do t’i vënë në dispozicion 80 milionë euro për transferime Jose Mourinhos.

Kjo shumë mund të bëhet edhe më e madhe, kur dihet se në afatin kalimtar nga Manchester United shumë lehtë mund të largohen Lukw Shaw dhe Matteo Darmian./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion