Italia fillon ndryshimet, kthehet Maldini – Lajmi.net
Italia fillon ndryshimet, kthehet Maldini
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:10, 15 November 2017
Paolo Maldini mund të rikthehet në skuadrën e Italisë.

Italia ka filluar rindërtimin e menjëhershëm të ekipit pas dështimit për kualifikim në “Kampionatin botëror 2018”.

Dhe, reforma mund të fillojë me rikthimin e një ish futbollisti legjendë të “Azzurrëve”.

Mediat italiane raportojnë se Paolo Maldini mund të rikthehet në skuadrën e Italisë.

Jo në rolin e futbollistit por në stafin teknik, përcjell “lajmi.net”.

Maldini ka shprehur gatishmërinë t’i dalë në ndihmë Kombëtares pas zhgënjimit më të madh në 60 vitet e fundit. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Paolo Maldini

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals