Inter befason tifozët me përforcimin e ri për 40 milionë euro (FOTO) – Lajmi.net
Inter befason tifozët me përforcimin e ri për 40 milionë euro (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 7:25, 14 September 2017
Inter pret përforcim të ri nga Fiorentina.

Inter kërkon një përforcim të madh nga Fiorentina.

Mediat italiane raportojnë se klubi milanez në një plan për transferimin e yllit të Fiorentinës, Federico Chiesa.

Reprezentuesi i ekipit U-21 të Anglisë ka shkëlqyer me paraqitjet e tij te ekipi “Viola”.

Dhe, Inter dëshiron ta sjellë në Giuseppe Meazza, përcjell “lajmi.net”.

Fiorentina nuk e kundërshton shitjen e tij por kërkon 40 milionë euro për ta lënë të lirë. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Federico Chiesa, Fiorentina, Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool