Ibrahimovic: Nëse nuk jam unë, ja si do të jetë “Kampionati botëror 2018” – Lajmi.net
Ibrahimovic: Nëse nuk jam unë, ja si do të jetë “Kampionati botëror 2018”
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 11:46, 18 April 2018
Zlatan Ibrahimovic ka përsëritur besimin e tij se do të jetë me ekipin e Suedisë, në Botërorin 2018.

Zlatan Ibrahimovic nuk ka dyshime rreth udhëtimit në Rusi për Kampionatin botëror.

Sulmuesi i LA Galaxy ka përsëritur besimin e tij se do të jetë me ekipin e Suedisë, në Botërorin 2018.

“Një Botëror pa mua nuk do të jetë Botëror”, deklaroi Ibrahimovic, përcjell “lajmi.net”.

“Do të shkoj në Botëror, po. Njerëzit më vlerësojnë dhe kjo më pëlqen”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO