I frikshëm Bayerni, e mposht 8-0 Hamburgun dhe Mavrajt – Lajmi.net
I frikshëm Bayerni, e mposht 8-0 Hamburgun dhe Mavrajt
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:19, 25 February 2017
Bayern Munich nuk ka treguar aspak mëshirë përballë Hamburgut në ‘Alianz Arena’.

Bavarezët kanë mposhtur skuadrën e Mërgim Mavrajt me rezultat të thellë 8-0.

Lewandowski me tre gola, Coeman me dy, Robben, Vidal dhe Alaba me nga një, ishin realizator për Bayernin.

Fitore këtë xhiro kanë shënuar edhe Dortmundi që mposhti 0-3 në udhëtim Freiburgin, dhe Leibzigu që mundi në shtëpi 3:1 Kolnin.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy