Hitzfled e ulë në tokë Jamesin: Nuk je as Messi e as Ronaldo – Lajmi.net
Hitzfled e ulë në tokë Jamesin: Nuk je as Messi e as Ronaldo
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 14:43, 5 August 2017
,

James Rodriguez nuk është në nivelin e Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit.

Kështu e ka komentuar Ottmar Hitzfeld transferimin e fundit të Bayern Munich nga Real Madrid.

James është huazuar për dy vite te bavarezët nga skuadra mbretërore e Real Madridit.

“James është një lojtar i jashtëzakonshëm, i cili do të sjellë cilësi te Bayerni, por ai nuk është në nivelin e  Messit apo Ronaldos”, ka deklaruar ish trajneri i Bayernit dhe Zvicrës./Lajmi.net/.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO