Hazard me lajm fantastik për Real Madridin – Lajmi.net
Hazard me lajm fantastik për Real Madridin
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:42, 9 February 2018
.

Eden Hazard nuk e ka përjashtuar mundësinë e transferimit në Real Madrid.

Mesfushori i Chelseat spekulohet se kërkohet nga klubi i madh nga Santiago Bernabeu.

Ai ka shtuar edhe më shumë spekulimet me deklaratat e fundit.

“Në futboll kurrë nuk i dihet”, deklaroi Hazard për “Marca”, në lidhje me kalimin e mundshëm në Real Madrid, përcjell “lajmi.net”.

“Jam i lumtur në Chelsea dhe jam i përqendruar tek ata”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Chelsea, Eden Hazard, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels