Guardiola thyen rekordin e trajnerëve në Premierligë – Lajmi.net
Guardiola thyen rekordin e trajnerëve në Premierligë
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:08, 12 January 2018
Pep Guardiola u shpall më i miri edhe në shtator, tetor e nëntor, para çmimit të dhjetorit.

Pep Guardiola është shpallur menaxheri më i mirë në Premierligë, për muajin dhjetor.

Kjo është hera e parë në histori të garës që një trajner shpallet më i miri për herën e katërt të njëpasnjëshme.

Guardiola u shpall më i miri edhe në shtator, tetor e nëntor derisa skuadra e tij u vërshua nga lëvdatat pas fillimit fantastik të sezonit në Premierligë, përcjell “lajmi.net”.

Man City fitoi shtatë dhe barazoi një nga tetë duelet e muajit të kaluar. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball