Golat e Messit dhe reagimi i Coutinhos – Lajmi.net
Golat e Messit dhe reagimi i Coutinhos
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 23:00, 11 January 2018
Barcelona me shumë lehtësi po kalon në raundin tjetër të Kupës së Mbretit.

Katalanët po mposhtin 4:0 në ‘Camp Nou’ skuadrën e Celta Vigos, me të cilën kanë barazuar 1:1 në ndeshjen e parë.

Në ‘Camp Nou’ për ta ndjekur këtë ndeshje gjendet edhe transferimi i fundit i Barcelonës, Philippe Coutinho.

Ky i fundit iu gëzua dy golave të shpejtë të shënuar nga Messi në minutat 13’ dhe 15’./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush