Gabi nënshkruan me top klubin nga Liga e Kampionëve – Lajmi.net
Gabi nënshkruan me top klubin nga Liga e Kampionëve
Autori: Lajmi.net La LigaSport 12:22, 8 February 2018
Gabi është në prag të finalizimit të marrëveshjes për vazhdimin e kontratës deri më 30 qershor të vitit 2019.

Gabi është i gatshëm ta konfirmojë të ardhmen e tij në Atletico Madrid.

Mediat spanjolle raportojnë se Gabi është në prag të finalizimit të marrëveshjes për vazhdimin e kontratës deri më 30 qershor të vitit 2019.

32 vjeçari pritet të nënshkruajë kontratë të re njëvjeçare me Atletico Madridin, sipas politikës së klubit për futbollistët mbi 30 vjeç, përcjell “lajmi.net”.

Gabi është një prej futbollistëve kryesorë te skuadra e Atletico Madridit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO