Futbollisti tallet me nivelin e Vala Superligës: Me këtë nivel luaj deri në moshën 45-vjeçare – Lajmi.net
Futbollisti tallet me nivelin e Vala Superligës: Me këtë nivel luaj deri në moshën 45-vjeçare
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 20:55, 20 December 2017
Cilësia në futbollin kosovar nuk është prej më të mirave dhe këtu futbollistët mund të luajnë edhe më gjatë, në krahasim me ligat evropiane.

Kështu mendon edhe një futbollist, i cili është i njohur për opinionin kosovar.

Bëhet fjalë për Fetim Kasapin, i cili është 34 vjeç por thotë se pa problem mund të luajë edhe së paku 10 vjet në futbollin e këtushëm.

“Kur po e shoh se çfarë lojtarësh po luajnë, me këtë kualitet të Kosovës do të luaj deri kur t’i bëj 45 vjet”, thotë për “Zërin”.

Ai shpreson që për Besën të vijnë ditë të mira, pa marrë parasysh se a është më apo jo pjesë e klubit.

Image

Fjalët kyçe: Besa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion