Formacioni i Realit kundër Villarrealit – Lajmi.net
Formacioni i Realit kundër Villarrealit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 17:03, 12 January 2018
Pas dy ndeshjeve pa fitore, Real Madrid do të kërkojë me çdo kusht tre pikët kundër Villarrealit në sfidën e ditës së shtune.

Nesër, me fillim nga ora 16:15, Reali në ‘Santiago Bernabeu’ pret Villarrealin.

Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 19-të të La Ligas.

‘Goal.com’ ka paraparë se si mund të duket formacioni i Realit në këtë sfidë, ku në sulm janë vendosur Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: La Liga, Real Madrid, Villarreal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2