Formacionet zyrtare: Tottenham – Juventus – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Tottenham – Juventus
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 19:47, 7 March 2018
Ndeshja fillon prej 20:45.

Tottenham dhe Juventus takohen sonte në “Wembley” në ndeshjen e kthimit.

Ekipet tani kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja fillon prej 20:45.

Kujtojmë që ndeshja e parë ishte mbyllur baras, 2:2. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion