Formacionet zyrtare: Juventus – Tottenham – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Juventus – Tottenham
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 19:49, 13 February 2018
Formacionet zyrtare: Juventus - Tottenham
Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Juventusi dhe Tottenhami takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Skuadrat tani kanë publikuar edhe formacionet zyrtare, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Juventus: Buffon; De Sciglio, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Bernardeschi, Douglas Costa, Mandzukic; Higuain.

Tottenham: 

Fjalët kyçe: Juventus, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball