Formacionet zyrtare: Eibar – Real Madrid – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Eibar – Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 12:00, 10 March 2018
Real Madrid viziton Eibarin sot në La Ligë.

Eibar dhe Real Madrid takohen sot në La Ligë.

Skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre me fillim nga ora 13:00.

Eibar: Dmitrovic, Ramis, Capa, Arbilla, Cone, Inui, Diop, Garcia, Leon, Charles, Garcia.

Real Madrid: Keylor Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco; Bale, Cristiano Ronaldo.

Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion