Dy skuadra të mëdha pas Luis Enrique – Lajmi.net
Dy skuadra të mëdha pas Luis Enrique
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:53, 12 March 2018
Luis Enrique do të rikthehet në bankinën e trajnerit.

Ish trajneri i Barcelonës, po kërkohet nga dy skuadra të mëdha evropiane.

‘Daily Star’ raporton se për Luis Enriquen interesim ka nga skuadra e PSG-së dhe Chelsea.

Nëse këta të fundit angazhojnë Enriquen, pritet që Antonio Conte të kalojë në Francë, për të marrë drejtimin e PSG-së.

Luis Enrique është i papunë që nga viti 2017, pas largimit nga Barcelona./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO