Dy emrat e klubeve ku mund të transferohet Aubameyang – Lajmi.net
Dy emrat e klubeve ku mund të transferohet Aubameyang
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 7:27, 13 December 2017
Pierre Emerick Aubameyang do të largohet nga Borussia Dortmund gjatë vitit 2018.

Pierre Emerick Aubameyang ka dy oferta për largim nga Borussia Dortmund.

Reprezentuesi i Gabonit dëshiron të gjejë një ekip të ri në vitin 2018.

Dhe, mediat angleze raportojnë se ai tashmë ka marrë dy ofertat e para.

Everton ka shfaqur interesim për blerjen e tij, përcjell “lajmi.net”.

Por, Aubameyang kërkohet edhe nga klubi i tij i ëndrrave, Real Madrid. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO