Duhet t’i shikoni patjetër këto dy ndeshje të Superligës sot – Lajmi.net
Duhet t’i shikoni patjetër këto dy ndeshje të Superligës sot
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 8:31, 5 March 2017
Pas katër ndeshjeve të zhvilluara të premten dhe të shtunën, sot luhen edhe dy takime tjera në Vala Superligë.

Kryendeshja e ditës luhet në Gjilan mes Dritës dhe Feronikelit.

Ndërkohë, në Prizren takohen rivalët e vjetër, Liria dhe Besa, përcjellë “lajmi.net”.

Të dy ndeshjet fillojnë në ora 13:00.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2