Dua Lipa pozon me fanellën e Prishtinës – Lajmi.net
Dua Lipa pozon me fanellën e Prishtinës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:07, 10 August 2018
Asaj iu dhurua një fanellë e personalizuar vjollcë.

Dua Lipa nuk ka ardhur vetëm për muzikë në Kosovë.

Ajo ndanë kohën për gjëra të ndryshme në vendin e prejardhjes, përcjellë “Lajmi.net”.

Dua ka pozuar me fanellën e klubit të futsallit Prishtina.

Asaj iu dhurua një fanellë e personalizuar vjollcë nga drejtori Fatos Dili. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO