Dorëheqje nga Zidane – Lajmi.net
Dorëheqje nga Zidane
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:01, 8 February 2018
Zinedine Zidane ka bërë gati dorëheqjen nga posti i trajnerit në Real Madrid.

Zinedine Zidane do të ofrojë dorëheqjen e tij nga posti i trajnerit të Real Madridit, pas përfundimit të këtij sezoni.

“Don Balon” raporton se trajneri Zidane do të largohet nga posti i ekipit.

Ai ka kontratë me Realin deri në vitin 2020, të cilën e kishte nënshkruar në fillim të këtij sezoni.

Në rast se ai largohet, atëherë kandidatët për ta zëvendësuar atë janë Joachim Low, Sarri, Mauricio Pochettino dhe Guti./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Real Madrid, Zinedine Zidane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan