Disa nga ndeshjet interesante që zhvillohen sot – Lajmi.net
Disa nga ndeshjet interesante që zhvillohen sot
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliPremier LeagueSport 13:27, 5 August 2017
Emocionet e futbollit janë rikthyer.

Pas një vere të gjatë dhe më shumë vapë, për tifozët e futbollit, emocionet e lojës më të dashur janë rikthyer.

Vetëm gjatë ditës së sotme, në orar janë disa ndeshje interesante.

Nga ora 20:30, në kuadër të Superkupës së Gjermanisë takohen Borussia Dortmund dhe Bayern Munich.

Ndeshje interesante vijnë nga elita e futbollit francez e po ashtu edhe nga Championshipi anglez.

Teksa në Holandë, Vitesse e Milot Rashicës do të kërkojë Superkupën përballë kampionëve të Feyenoordit./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Futboll

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball