De Gea befason Man Utd-in, gjen klubin e ri (FOTO) – Lajmi.net
De Gea befason Man Utd-in, gjen klubin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 9:30, 14 July 2017
David de Gea mund të largohet nga Manchester United.

Manchester United pret ofertë të madhe nga Real Madrid për portierin David de Gea.

“ESPN” raporton se gjiganti spanjoll ka ringjallur interesimin për blerjen e De Geas pas dështimit për transferimin e Gianluigi Donnarumma nga Milan.

“Los Blancos” kërkuan De Gean edhe në verën e vitit të kaluar duke qenë të gatshëm ta zëvendësojnë me Keylor Navas, përcjell “lajmi.net”.

Por, tani do të bëjnë përpjekje të reja për ta sjell në Santiago Bernabeu. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2