Dardan Berisha në formacionin e javës në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Dardan Berisha në formacionin e javës në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:00, 11 January 2018
.

Dardan Berisha vazhdon me paraqitje shumë pozitive te ekipi i Cez Nymburk.

Ai është shpërblyer, duke u futur në formacionin e javës në Ligën e Kampionëve, përcjellë “Lajmi.net”.

Së Bashku me Berishën janë edhe Hannah, Evans, Rautins dhe Watt.

Berisha e publikoi foton në Instagram. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dardan Berisha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion