Çudia kosovare: Bën zëvendësim të trefishtë, përmbysë rezultatin dhe merr pikë – Lajmi.net
Çudia kosovare: Bën zëvendësim të trefishtë, përmbysë rezultatin dhe merr pikë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 17:50, 24 October 2017
Vëllaznimi i Ismet Munishit përmbysi Lirinë në Prizren, duke barazuar në 2:2 dhe madje duke krijuar raste ideale për fitore.

Kuqezinjtë në pjesën e dytë ndryshuan totalisht fytyrë.

Munishi ndryshoi fytyrën e skuadrës, duke bërë tri zëvendësime përnjëherë.

Ai inkuadroi Paolo Ivanin, Jeton Dushin dhe Granit Osmanollajn në fillim të pjesës së dytë.

Ky veprim unik i Munishit dha rezultat në pjesën e dytë.

Kjo pasi që Vëllaznimi riktheu rezultatin duke barazuar në 2:2. /Lajmi.net/

22812813_10214167922133189_308024411_o

Fjalët kyçe: Ismet Munishi, Vëllaznimi

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy