Coutinho – Barcelonë, ky është lajmi i fundit – Lajmi.net
Coutinho – Barcelonë, ky është lajmi i fundit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliPremier LeagueSport 18:55, 8 August 2017
.

Philippe Coutinho do të vazhdojë karrierën në Spanjë te Barcelona.

Raportet e fundit të medieve në Spanjë dhe Angli bëjnë të ditur për një marrëveshje të arritur mes Barcelonës dhe Liverpoolit, për brazilianin 25 vjeçar.

Thuhet se Barcelona do t’i paguajë Liverpoolit 125 milionë euro për Coutinhon.

Braziliani do të zëvendësojë bashkëvendësin e tij te Barcelona, Coutinhon, që për 222 milionë euro kaloi te PSG./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush