“Ciao” PSG, Verratti te klubi i ri për 65 milionë euro (FOTO) – Lajmi.net
“Ciao” PSG, Verratti te klubi i ri për 65 milionë euro (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 11:45, 18 May 2017
Marco Verratti mund të transferohet në Premierligë.

Marco Verratti mund të transferohet në Premierligë.

The Sun raporton se Chelsea është e gatshme të paguajë 65 milionë euro për blerjen e mesfushorit italian nga Paris Saint-Germain, përcjell “lajmi.net”.

Verratti kërkohet edhe nga Barcelona e Real Madrid. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball