“Ciao” Milan, transferohet te Barcelona – Lajmi.net
“Ciao” Milan, transferohet te Barcelona
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:52, 2 December 2017
Barcelona ka shfaqur interesim për transferimin e sulmuesit Andre Silva nga Milan.

Barcelona kërkon një përforcim të madh nga Milan.

E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se klubi katalan ka shfaqur interesim për transferimin e sulmuesit Andre Silva.

Reprezentuesi portugez nuk është duke bindur me paraqitjet e tij në San Siro pas ardhjes nga Porto, përcjell “lajmi.net”.

Por, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde beson se Silva mund të jetë i dobishëm në Camp Nou dhe dëshiron ta blejë në vitin 2018. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: . Barcelona, Andre Silva, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush