“Ciao” Juventus, Lichtsteiner gjen klubin e ri – Lajmi.net
“Ciao” Juventus, Lichtsteiner gjen klubin e ri
Autori: Lajmi.net Serie ASport 15:21, 16 May 2018
Stephan Lichtsteiner do të largohet si futbollist i lirë nga Juventus.

Pas Asamoah që u transferua tek Interi, Juventusi pritet të humbasë një tjetër mbrojtës krahu me parametër zero, bëhet fjalë për Stephen Lichtsteiner i cili është në skadencë kontrate me bardhezinjtë dhe është shumë pranë firmës me Borussian e Dortmundit.

Mungon vetëm zyrtarizimi por mbrojtësi i djathtë zviceran siç raporton gazeta torineze Tuttosport që qëndron shumë afër klubit të Juventusit, e ka arritur marrëveshjen me verdhezinjtë për t’u transferuar në Bundesligë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO