“Ciao” Inter, Nagatomo befason me klubin e ri (FOTO) – Lajmi.net
“Ciao” Inter, Nagatomo befason me klubin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 15:48, 21 April 2017
Yuto Nagatomo do të largohet nga Inter pas përfundimit të këtij sezoni.

Yuto Nagatomo pritet të largohet nga Inter në fund të këtij sezoni, edhe pse ka kontratë deri në vitin 2019.

Por, mbrojtësi japonez pritet të mbetet në Serie A, raportojnë mediat italiane.

Sampdoria ka shprehur interesim për transferimin e tij, përcjell “lajmi.net”.

Nagatomo nuk është titullar i sigurt tek “Nerazzurrët”. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Inter, Yuto Nagatomo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan