Çfarë po ndodh në Bayern Munich? Disa prej super-yjeve kërkojnë klub të ri – Lajmi.net
Çfarë po ndodh në Bayern Munich? Disa prej super-yjeve kërkojnë klub të ri
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:30, 1 June 2018
"Bild" shkruan se skuadra kampione nga Bundesliga do t'i konsiderojë ofertat për ta.

Bayern Munich mund t’i shesë katër futbollistë të rëndësishëm.

“Bild” shkruan se skuadra kampione nga Bundesliga do t’i konsiderojë ofertat për Jerone Boateng, Juan Bernat, Thiago Alcantara dhe Arturo Vidal.

Por, ekipi bavarez ballafaqohet edhe me një kërkesë nga Robert Lewandowski për largim nga Allianz Arena, përcjell “lajmi.net”.

Sulmuesi polak po ashtu ka kërkuar largimin nga Bayern Munich. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO