Brutalisht e rrah gruan e vet, shikoni si reagojnë njerëzit përreth (Video) – Lajmi.net
Brutalisht e rrah gruan e vet, shikoni si reagojnë njerëzit përreth (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaFunKurioziteteLifestyle 20:30, 12 March 2017
Ka forma të ndryshme të dhunës: fizike, emocionale, seksuale ose psikologjike. Dhuna dëmton në të gjitha format personin e caktuar.

 

Kjo sjellje abusive rrit ço herë rrezikun për t’u bërë dhuna më  e madhe, transmeton lajmi.net

Gjithashtu ka efekt tek fëmijët, ata mund të traumatizohen gjatë përjetimit të kësaj dhune.

Në videon më poshtë do të shikoni se si një burrë në Kinë ka rrahur brutalisht gruan e tij.

Shumë vonë, njerëzit e tjerë arritën që ta ndalin burrin, duke iu kthyer me të rrahura. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO