“Bombardon” Ronaldo: Nuk kthehem më te Real Madridi – Lajmi.net
“Bombardon” Ronaldo: Nuk kthehem më te Real Madridi
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:10, 16 June 2017
Cristiano Ronaldo nuk do të kthehet më te Real Madridi dhe në Spanjë.

Portugezi ka vendosur t’i jap fund aventurës në ‘Santiago Bernabeu’, pas problemeve që i janë shfaqur me ligjin në Spanjë, ku po akuzohet për mos pagimin e taksave.

Lajmin për largim, Ronaldo tashmë ua ka bërë të ditur bashkëlojtarëve te Portugalia, me të cilët ndodhet në Rusi për Kupën e Konfederatave.

“Po largohem nga Madridi, është vendimtare. Nuk ka kthim prapa”, mësohet tu ketë thënë bashkëlojtarëve në Rusi.

Ishte gazeta A Bola që e zbuloi e para lajmin që Cristiano do të largohet nga Spanja./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper