Boateng zgjedh ekipin për sezonin e ri – Lajmi.net
Boateng zgjedh ekipin për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:18, 9 May 2018
Kevin-Prince Boateng nuk planifikon të largohet nga Eintracht Frankfurt.

Kevin-Prince Boateng konsiderohet dhurata e drejtuesve të Real Betis për tifozët për kualifikimin në Europa League.

Por ky operacion nuk do të realizohet dhe është agjenti i ganezit që e konfirmon.

Edoardo Crnjar e pranoi se ka biseduar me klubin spanjoll për një transferim në verë por si duket palët nuk arritën një akord ekonomik dhe sipas tij 31-vjeçari do të qëndrojë në Bundesligë ku ka edhe 2 vite të tjera kontratë me Eintracht Frankfurt.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO