BMW po punon në përditësimin e modelit M2 – Lajmi.net
BMW po punon në përditësimin e modelit M2
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 2:13, 9 February 2017
BMW është duke punuar në Serinë 2 të re, dhe përditësimit nuk do t’i ikë as modeli më i mirë i serisë, M2.

Fotografitë e reja të modelit të ri gjatë testimeve kanë rrjedhur online. Në to vërehen pak ndryshime në modelin M.

BMW M2 2017 do të ketë ndryshime në pjesën e përparme, ndërsa nuk priten ndryshime në motor. Ai do të mbajë motorin me 365 kuajfuqi, 3.0-litërsh.

Fjalët kyçe: BMW M2

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2