“Bild” zbulon klubin e ri të Aubameyang (FOTO) – Lajmi.net
“Bild” zbulon klubin e ri të Aubameyang (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 12:56, 4 May 2017
Pierre Emerick Aubameyang do të largohet nga Paris Saint-Germain.

Paris Saint-Germain do ta transferojë sulmuesin e Borussia Dortmund, Pierre-Emerick Aubameyang.

Drejtori sportiv i klubit francez, Patrick Kluivert do të paguajë 70 milionë euro për transferimin e tij, raporton “Bild”.

Reprezentuesi i Gabonit tek skuadra franceze do të nënshkruajë kontratë trevjeçare me vlerë prej 42 milionë euro, përcjell “lajmi.net”. Aubameyang ka edhe tri vjet kontratë në Dortmund. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO