Befason Klopp, shikojeni si refuzoi ta shikojë penalltinë e Milnerit (FOTO) – Lajmi.net
Befason Klopp, shikojeni si refuzoi ta shikojë penalltinë e Milnerit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:52, 19 March 2017
Jurgen Klopp vazhdon të mbetet shumë special.

Trajneri gjerman ka refuzuar ta shikojë penalltinë e Milnerit, i cili kaloi në epërsi Liverpoolin në ‘Etihad Stadium’ ndaj Manchester Cityt./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Jurgen Klopp

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball