Bayerni vazhdon me fitore – Lajmi.net
Bayerni vazhdon me fitore
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:26, 19 March 2017
Bayern Munich ka shënuar fitore minimale në udhëtim te Borussia Monchengladbach.

Me golin e shënuar nga Thomas Muller, bararezët kanë mposhtur 0-1 Monchengladbachun.

Muller golin e fitores për Bayernin e shënoi në minutën e 63-të./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels