Bashkimi deklason Prishtinën në finalen e dytë – Lajmi.net
Bashkimi deklason Prishtinën në finalen e dytë
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 22:33, 16 May 2018
Prizrenasit kështu janë vetëm një fitore larg titullit të parë të kampionit në basketboll.

Bashkimi ka arritur fitore të madhe në Prizren ndaj Sigal Prishtinës me rezultat 96-80.

Prishtinasit kanë krijuar epërsi prej 2-0 në serinë finale të playoffit.

Prizrenasit kështu janë vetëm një fitore larg titullit të parë të kampionit në basketboll.

Fjalët kyçe: Bashkimi, Prishtina

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion