Barcelona i bën ofertë të “çmendur” Dybalas, e merr përgjigjen e Juventusit – Lajmi.net
Barcelona i bën ofertë të “çmendur” Dybalas, e merr përgjigjen e Juventusit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSerie ASport 19:47, 17 July 2017
Juventusi e cilëson të pa shitshëm sulmuesin Paulo Dybala.

‘Zonja e Vjetër’ së fundi ka refuzuar një ofertë prej 95 milionë euro të Barcelonës për sulmuesin argjentinas.

Lajmin e ka bërë të ditur media italiane ‘Corriere dello Sport’.

Përndryshe ëndrra e Dybalas është që një ditë të vesh fanellën e Barcelonës, e të luaj me Lionel Messin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO