Barcelona – Chelsea, lajm fantastik nga Dembele – Lajmi.net
Barcelona – Chelsea, lajm fantastik nga Dembele
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:03, 8 February 2018
Ousmane Demebele pritet që javën tjetër të kthehet në stërvitje dhe të jetë gati për Chelsean në Ligën e Kampionëve.

Barcelona do mundohet të jetë në top formë në ndeshjen më të rëndësishme të muajit shkurt,atë kundër Chelseat në Sanford Bridge.

Por për të qenë në top formë duhet të kesh dhe të gjithë lojtarët në dispozicion.

Pikërisht këtë lajm të mirë kanë marrë katalanasit për Ousmane Demebele, i cili pritet që javën tjetër të kthehet në stërvitje dhe të jetë gati për Chelsean në Ligën e Kampionëve, transmeton “Albeu.com”.

“Dembele? Ai është në rregull. Ai ka filluar të stërvitet. Shpresoj se nga java e ardhshme të kthehet në skuadër”, tha Valverde gjatë konferencës për mediat pasi kishte marrë dritën jeshile dhe nga stafi mjeksorë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO