Barcelona 0-0 Getafe, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Barcelona 0-0 Getafe, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:28, 11 February 2018
Barcelona ka barazuar pa gola 0-0 ndaj Getafes në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të La Ligas.

Skuadra e Ernesto Valverdes nuk ka mundur ta gjej assesi golin në ndeshje ndaj Getafes dhe kështu kanë përjetuar barazimin e dytë radhazi në kampionat pas atij ndaj Espanyoli.

Përkundër barazimit të dytë radhazi, Barcelona mbetet lidere në La Liga me 59 pikë, shtatë më shumë se ndjekësit e parë të Atletico Madridit.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në ndeshjen Barcelona 0-0 Getafe, i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO