Balotelli befason tifozët me klubin e ri – Lajmi.net
Balotelli befason tifozët me klubin e ri
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:35, 16 May 2018
Mario Balotelli ka vendosur të mbetet në Ligue 1 por te një ekip i ri.

Mario Balotelli është pranë marrëveshjes me Olympique Marseille.

“Tuttomercatoweb” raporton se sulmuesi do të largohet nga Nice duke iu bashkuar rivalit të madh nga Franca.

Balotelli ka vendosur të largohet nga Nice, si futbollist i lirë, përcjell “lajmi.net”.

Ai së fundmi kërkohej edhe nga Roma e Napoli në Serie A. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO